Cele tego Bloga

Witam wszystkich czytelników :)

Piszę ten post, aby przybliżyć Wam cel powstania tego bloga. Jest on jeszcze w trakcie budowy, stale dodaję coś nowego i zmieniam elementy graficzne, ale mam nadzieję, że już niebawem zastaniecie ostatnią jego wersję. Więc nie zdziwcie się jeśli jakiś odnośnik nie będzie działał prawidłowo, żaba do załączania zdjęć wygaśnie lub gdy zobaczycie dziwne napisy ;o)

Blog ten nie będzie kolejnym blogiem z tutorialami i konkursami, a luźne i miejmy nadzieję przyjemnie miejsce bazujące zupełnie na czymś innym. Chcemy skupić się na Waszych blogach, na Waszych doświadczeniach, na Waszych tutorialach, promować Was i Wasze blogi :) przy okazji świetnie się bawić, zarówno na blogu jak i na grupie, w komentarzach pod naszymi postami, czy (ale to już dodatkowo) w konkursach/wyzwaniach.
Będzie to miejsce dla Was, gdzie znajdziecie również ciekawe porady, sprawdzone produkty rękodzielnicze, czy ciekawostki. Dowiecie się również u kogo aktualnie jest wymianka, candy, gdzie ruszył jakiś konkurs- czyli prawdziwy pomocnik dla każdego Rękodzielnika. A wszystko to już niebawem!

Czy będzie otwarty nabór do Ekipy tego Bloga? Oczywiście, że tak! W składzie są już 2 osoby, ale niebawem otwarty zostanie nabór, pojawi się wtedy odpowiednia informacja o tym.

A zaczęło się od facebooka...

Na facebooku znajduje się grupa, ciekawe miejsce, gdzie każdy może pokazać swoje prace, założyć album, popisać z innymi rękodzielnikami czy pochwalić się swoją stroną lub blogiem. Serdecznie zapraszamy również tam--> klik. Znajdziecie tam również ciekawe mini konkursy, więc tym bardziej warto.

Tutaj, oczywiście również, w miarę upływu czasu, pojawią się wyzwania, potrzeba tylko trochę czasu, ale pamiętajcie o odwiedzaniu nas, aby nic nie przegapić!

Niech moc będzie z Wami :)

Ekipa Świrów Rękodzieła


5 komentarzy:

 1. Ciekawie się zapowiada, trafiłam tu dzięki Twoim komentarzom na moim blogu. Zostaję i z ciekawością będę obserwować :) Lubię wyzwania i zabawy rękodzielnicze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cieszę się strasznie Gosiu i zapraszam serdecznie :)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Będzie nam niezmiernie miło jeśli pozostawisz tu swój komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...