Konkurs: Zgłoś swój wyzwaniowy blog i wygraj nagrodę!

Witajcie Kochani!

Wielu z Was prowadzi swój blog wyzwaniowy, lub na swoim osobistym blogu organizuje różnego rodzaju zabawy. Ten blog stworzony został jako forma zabawy, oraz z chęci podzielenia się z Wami swoimi inspiracjami, czy pomysłami. Całkowicie akceptujemy "konkurencję", chętnie również prywatnie bawimy się w Waszych zabawach. Grunt to FUN, uśmiech na twarzy, fajna atmosfera, poznawanie nowych ludzi i  inspirowanie się wzajemnie. Naszym celem nie jest być lepszym, ale innym ;o)
A wszelkim anty - serdecznie dziękujemy, ale my nie z tych =)

A teraz przejdźmy do sedna sprawy.

Niektóre Dziewczyny z naszego DT zapewne znacie, a niektóre nie, w każdym razie, my bardzo chcemy poznać Was, oraz Wasz kącik w tym wielkim chaosie internetu, gdzie uwiłyście/uwiliście swoje gniazdko. Chętnie odwiedzamy Wasze blogi i wiemy, że niektórzy z Was mają swój osobny blog wyzwaniowy, lub też na swoim prywatnym organizują ciekawe konkursy, wyzwania, candy, wymianki i wiele innych zabaw. Zachwyca nas ogrom pomysłów na tematy konkursów, ale również same pomysły różnego rodzaju wymianek, wędrujących rzeczy i wielu wielu innych.

Chcemy poznać każdy z nich! I jednocześnie chcemy bardzo w tym uczestniczyć, bo trzeba bawić się razem, a my bardzo tego chcemy :)

Tak więc, od dnia dzisiejszego, ogłaszamy konkurs!


 • Zgłoś swój wyzwaniowy blog lub zabawę,candy , wymiankę czy przeróżne inne formy zabawy, które organizujesz. 
 • Opisz na czym to polega, dodaj w komentarzu również link do bloga wyzwaniowego, lub bezpośrednio do tej zabawy. Jeśli dopiero chcesz zorganizować konkurs, to opisz na czym będzie polegał i również umieść link do bloga. Może to być nawet pierwszy konkurs jaki organizujesz u siebie! Ty decydujesz czy nasz bon będzie nagrodą za 1, 2, 3 miejsce, czy nagrodą pocieszenia.
 • Zgłaszać możecie się do 31 lipca 2019
 • Na początku sierpnia wybierzemy 1 blog, który otrzyma od nas bon na 50 zł do sklepu Świat Pasji, jako nagroda w formie sponsorowania do konkursu.  Czyli wybieramy właśnie Ciebie, otrzymujesz bon i umieszczasz go jako jedną z nagród w organizowanym przez Ciebie konkursie. 
 • Dodatkowo: wszystkie zgłoszone blogi pojawią się w spisie blogów wyzwaniowych, który umieścimy na naszym blogu.Jedyny warunek: umieszczasz w ogłoszeniu o konkursie i ogłoszeniu z wynikami logo świrów rękodzieła,  grafikę bonu, oraz logo Świata Pasji, razem z podlinkowanie do naszego bloga, oraz wspomnianego sklepu Świat Pasji.


Zapraszamy do zabawy!

4 komentarze:

 1. Zgłaszam się :)
  Bloga wyzwaniowego nie prowadzę, ale trwa u mnie teraz pierwsze wyzwanie "Łąka". Od czasu do czasu organizuję candy oraz zabawy związane z testowaniem moich wzorów do haftu. Obecnie w trakcie jest właśnie candy+wyzwanie, Sal z moim wzorem oraz zabawa, którą też można podciągnąć pod pewien rodzaj wyzwania :)
  Jesienią chętnie ogłosiłabym jeszcze wyzwanie :)z bonem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kursik na kwiatki z foamiranu
  https://ela17-mojepasje.blogspot.com/2019/07/kursik-na-kwiatki-z-foamiranu.html

  OdpowiedzUsuń

Będzie nam niezmiernie miło jeśli pozostawisz tu swój komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...