Pachnąca inspiracja.

 Witajcie Kochani!

Dzisiaj przygotowałam dla Was wpis pachnący choinką i świętami. Skomponowałam stroik na drewnianych saneczkach i ozdobiłam  drewnianą bombkę z ramką.  


Wprawdzie pierwotny plan wykorzystania saneczek był trochę inny, ale kiedy otwarłam paczuszkę z zamówionym cynamonem, anyżem i pomarańczą, ich zapach tak bardzo przywołał wspomnienia z dzieciństwa, że postanowiłam  nie czekać do świąt, a już zrobić pachnący stroik.  Wykorzystałam gałązki świerka z ogrodu, kilka szyszek, suszone owoce, gwiazdki i śnieżynki z brzozowej kory oraz kilka dodatków w czerwonym kolorze, a wszystko to zamocowane na zwykłej gąbce florystycznej za pomocą drucików i kleju na gorąco. Moje saneczki po zagessowaniu pokryłam pastą pękającą, następnie miejscowo położyłam sztuczny śnieg, a Wy taką kompozycję możecie przygotować na każdej bazie, jaka Wam się zamarzy; w wazonie, na ozdobnej paterze, czy wykorzystując zwykły słoik. 
Do wykonania bombki wykorzystałam bazę z hdf, którą podobnie jak sanki zagessowałam i pokryłam pastą pękającą. Do środka wkleiłam urocze misie wycięte z zestawu ,,Scottish style'' ITD Collection. Całość przetarłam złotą pastą antyczną i przewiązałam gniecioną wstążką. Misie same w sobie są tak cudowne, że nie chciałam przyćmić ich uroku zbędnymi dodatkami. 


 Całość wprowadziła wieczorem cudowny, nastrojowy klimat. 


 

Mam nadzieję, że mój wpis zainspiruje Was do przygotowywania świątecznych ozdób. A może tak jak ja, też już powolutku przemycacie zapach świąt do swoich domów? 

Pozdrawiam cieplutko:)

 


 

11 komentarzy:

Będzie nam niezmiernie miło jeśli pozostawisz tu swój komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...