Kaboszony Korallo w akcji - tutorial


Witajcie!

Pojawiam się dziś z propozycją kompletu biżuterii z kaboszonów.
Mam nadzieję, że zachęcę kogoś do podjęcia próby stworzenia własnego projektu, gdyż moja biżuteria jest zawsze bardzo łatwa do zrobienia- dla każdego!

Na początku zgromadziłam sobie potrzebne elementy:kaboszony, bazy do kaboszonów, łączniki i kolorowe fasetowane kamienie plus oczywiście niezbędne narzędzia i klej.Biżuterię tego typu zawsze zaczynam od przyklejenia kaboszonów do bazy.


Potem zabawa w układanie koralików czyli projekt ;-D


Na pierwszy ogień poszła zawieszka: użyłam kawałka linki stalowej, przełożyłam przez oczko, nawlekłam kamień, potem srebrną kuleczkę zaciskową.


Obcięłam nadmiar żyłki i zacisnęłam kuleczkę.


 


Kiedy przymocuje się wszystkie kamienie, zostaje połączenie kółeczkiem zawieszki z bazą. Potem dokładnie to samo z kolczykami :-D


 

Po połączeniu kolczyka ze sztyftami brakuje już tylko zatyczek- ja polecam silikonowe baranki :-D


Wisior zawiesiłam na łańcuszku, ale świetnie sprawdzi się też rzemień skórzany.Ja nie założyłabym całego kompletu: albo kolczyki, albo wisior, ale moje koleżanki uwielbiają takie zestawy :-D


Moja wersja kolczyków wyglądałaby pewnie tak :-D


Mam nadzieję, że tutek czytelny i zachęci Was do spróbowania stworzenia własnej kaboszonowej biżuterii! Jeśli ktoś jest zainteresowany konkretnymi produktami, to odsyłam do sklepu KORALLO TUTAJ i do produktów:


Buziam!


12 komentarzy:

Będzie nam niezmiernie miło jeśli pozostawisz tu swój komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...